Styrelsen för klubben 2019

Ordförande

Mikael Davidsson

0706-44 17 38

mikael@smalandstaxklubb.se



Sekreterare

Elisabeth Karlsson

0490-620 44 / 0706-63 14 13

elisabeth@smalandstaxklubb.se



Vice ordförande

Rebecka Lönnqvist

070-4446484

rebecka@smalandstaxklubb.se



Kassör

Patric Jacobsson

070-5975870

patric@smalandstaxklubb.se

Övriga ledarmöter

Filip Österlind

073-0840334

filip@smalandstaxklubb.se


Thomas Rydholm

070-6403629

thomas@smalandstaxklubb.se


Margareta Johansson

070-3184295

margareta@smalandstaxklubb.se

Ulrika Hemmingsson

0492- 450 60 / 073 -036 34 80

ulrika@smalandstaxklubb.se


Maria Petersson

073-1806774

mia@smalandstaxklubb.se


Anders André

070-5517475

andersa@smalandstaxklubb.se

Övriga poster

Lokalt avelsråd

 

Kurt-Arne"Kula" Svensson 

Smitterstad Norrgården

594 91 Gamleby

0493 240 00 / 0706958334

kurt-arne@smalandstaxklubb.se

 

Valberedning

 

Björn Isaksson

Svansjö 21, 565 96 Bottnaryd

0702-87 11 36

bjorn@smalandstaxklubb.se


 

Fredrik Persson

070-620 48 70

fredrik@smalandstaxklubb.se

 

Jörgen Fransson

070-581 02 73

jorgen@smalandstaxklubb.se

 

Om oss


Vi är Svenska taxklubbens näst största lokalklubb med över 500 medlemmar i Jönköping och Kalmar län.

Din åsikt är viktig


Har du tips/råd om förbättringar på hemsidan, tveka inte på att kontakta oss.



E.  web@smalandstaxklubb.se

W.  www.smalandstaxklubb.se

Copyright @ All rights reserved